Tubądzin Design Day 2016 - relacja #Wrocław

By Beata Konieczna - 11:41:00

Dnia 10.06.2016 w Ratuszu wrocławskim,  miałam zaszczyt brać udział w TTD 2016. W tym roku firma Tubądzin zaprosiła Maestro Mendiniego oraz Panią Dorotę Koziarę. Impreza miała charakter zamknięty. Na uroczystość przybyło liczne grono projektantów i designerów, ze znanych środowisk. 

Początek imprezy rozpoczął się od występu Pani Agnieszki - wiolonczelistki - która pięknie, wprowadziła nas w świat muzyki klasycznej z akcentem elektronicznej wiolonczeli.
Następnie architekt firmy Tubądzin Pan Tomasz Smus, opowiedział i przedstawił nam najnowsze kolekcje firmy oraz jej osiągnięcia. Firma bardzo się rozwinęła i rozbudowuje swoją halę produkcyjną. W ofecie firmy znajdziemy bardzo ekskluzywne kolekcje. Tubądzin do współpracy zaprosił takich artystów jak Macieja Zienia, czy teraz Panią Dorotę Koziara. 

Po wstępie i zapoznaniu się z kolekcją firmy,  na scenę wkroczył Maestro Mendini - gość specjalny tej edycji i opowiedział nam o swoich doświadczeniach z designem. Pani Dorota Koziara również przestawiła nam swoją autorską kolecję nazwaną "Kolory polski". 

Dodatkowo na gali, firma dopracowała wszystko - bowiem, mogliśmy porozmawiać ze znamymi osobistościami, zadawać pytania, obejrzeć kolekcję płytek na żywo (przepiękny design, nowoczesne wzornictwo, kunszt wykonania)  oraz poczęstować się wyśmienitymi przekąskami zrobionymi z dużą starannością. Dodatkowo był otwarty "barek" z winem, herbatą, kawą. 

Miałam okazję uczestniczyć w zesżłych edycjach TDD, ale firma jak zwykle mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, nowościami, jak i dużą dbałością o zadowolenie gości i dopracowaniem każdego detalu. 

Na pożegnanie, każdy dostał prezent od firmy, katalogi i pomysłowy organizer. 

Tubądzin oprócz tylu atrakcji organizuje konkurs, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody,  w czym nagrodą główną jest udział w warsztatach w Mediolanie u Pani Doroty Koziary. 

>>Więcej info tutajhttp://www.tubadzin.pl/design/

Jeśli nie mieliście  jeszcze okazji poznać niezwykle designerkich kolekcji firmy, zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy : tutaj 

Firma oprócz Wrocławia, odwiedzi jeszcze takie miasta jak : Poznań, Gdynię, Rzeszów, Białystok i Kraków. 

Wszystkim  projektantom i architektom wnętrz jak najbardziej polecam Tubądzin. Piękne wzornictwo, niezwykła zabawa kolorem, zresztą przekonajcie się sami :). Bardzo się cieszę, że firma tak rozwinęła skrzydła i ma się czym pochwalić w swoim asortymencie. 

Oby więcej takich spotkań i do zobaczenia za rok! :)


 Kolekcja Tubądzin Catering dla Gości 

Prezent dla Gości Ja i Maestro Alessandro :)  • Share:

You Might Also Like

3 komentarze