Krótka relacja z LATO KWIATÓW - Otmuchów oraz testowanie Jim Beam w nowej butelce

07:54:00

Ten weekend spędziłam wypoczywając w swojej rodzinnej miejscowości. Tak się złożyło, że jak co roku, odbywał się niedaleko niej festiwal kwiatów a mianowicie Lato Kwiatów.

 Impreza ta ma miejsce w małej miescowości o nazwie Otmuchów i jest już tradycją, że organizowana jest na początku lipca :).

Atrakcji było co nie miara - wszędzie kolorowe jarmarki i rzędy wystawianych kwiatów.

Z kwiatów wiele egzotycznych roślin (bonsai, rosiczka), jak i nasze polskie gatunki. Lato kwiatów, to okazja, aby kupić wszelkie zioła jak np. bazylia, tymianek oraz rośliny akwariowe, nasiona, sadzonki, kaktusy po aktracyjnych cenach i prosto od hodowców.

Na Lato kwiatów, jeżdzę głównie po to, aby zachwycać się nowymi okazami i kupić jakąś ciekawą niespotykaną roślinę do doniczki. Poza tym, na miejscu możemy zaczerpnąć ciekawych porad apropo sadzenia i prowadzenia roślin.

To dobre miejsce na wypad z rodziną. Jarmarki i bazarki dookoła to wszelakie "szwarc mydło i powidło" co ma jakiś tam urok :)

W tym roku, zachwyciło mnie stoisko z opuncjami. Dodatkowo, bardzo cenię stoiska z handmade - to wspaniałe jeśli ludzie sami tworzą różne cudeńka i sprzedają :) W tym roku podobały mi się rzeczy z betonu oraz dekory w stylu shabby chic.


Imprezie towarzyszyły koncerty. W tym roku Bednarek, Afromental.

Duży minus takich imprez, że brakuje dobrych miejsc z jedzeniem - w większości śmieciowe. Cenię jeśli możemy się poświętować i dobrze zjeść na miejscu (nie mając po tym jakiś problemów żołądkowych)- tutaj jednak same tłuste odsmażane rzeczy, fast foody... czyli wszędzie smażenina.


Lato Kwiatów OtmuchówPo powrocie do Wrocławia, testowałam z moim ukochanym Jim Beam'a, który przyszedł parę tygodni temu. Jim Beam z okazji nowego opakowani i zmiany etykiety, wybrał 1500 testerów.

Smak jak zwykle niepowtarzalny. Jestem wielką zwolenniczką whiskey i z trunków wybieram właśnie ją.

Dla mnie idealne połączenie to:  Coca - Cola + lód + whiskey

Co do testów:
Jim Beam pomimo zmiany etykiety, zachował swój niezwykły smak i aromat. Idealny na wieczory zadumy i z przyjaciółmi.


ps- Pamiętajmy, że każdy alkohol należy zawsze pić z umiarem.!  (dozwolony od lat +18)


Testowanie Jim Bean. 
Jakie festiwale/ imprezy w Polsce polecacie jeszcze na lato? :)

Bunny.
You Might Also Like

1 komentarze

Popular Posts

Google+ Followers

Tu jest BUNNY

zBLOGowani.pl