Przeddzień otwarcia Wroclavii - otwarcie CinemaCity - czerwony dywan.

By Beata Konieczna - 09:25:00

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem Wroclavii - Centrum Handlowego przy Dworcu Głównym we Wrocławiu, miałam okazję uczestniczyć w imprezie otwarcia Cinema City, które odbyło się dzień przed o godzinie 20:00. 

Dostaliśmy zaproszenia jako goście specjalni, nie obyło się bez czerwonego dywanu i pięknej oprawy muzycznej Leszka Możdżera. 

Wiedziałam, że taka okazja może się już nie powtórzyć - więc skorzystaliśmy z zaproszenia z wielką chęcią. 

Organizacja była wspaniała - impreza pozwoliła nam jako pierwszym obejrzeć i przejść całą galerię wzdłuż i wszerz. Galeria zrobiła na nas duże wrażenie pod względem architektury, ilości sklepów oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich. 

Głównym celem było oczywiście zapoznanie się z salami kinowymi mieszczącymi się w galerii - w tym poznanie nowych technologii kina, sal kinowym - zwiedzanie sal dla VIP, sal z efektami IMAX i Dolby Atmos. 

W między czasie odbywały się premiery kilku filmów na które również mieliśmy wejściówki, jednak my skupiliśmy się na innych aspektach kina - dźwiękowych i tych z efektami - zauroczył nas głównie IMAX.

Na wydarzeniu było wiele osobistości, aktorów i blogerów. 

Ku naszemu zdziwieniu galeria była pełna ludzi. 

Wroclavia przygotowała wspaniały catering dla wszystkich - także nikt nie chodził głodny - wręcz przeciwnie - było bardzo dużo wszystkiego  - od słodkości, po otwarty bar z drinkami, przekąski, burgery, wino, szampan i wiele innych.

Takie wydarzenie pozwoliło mi poznać ciekawych ludzi, obejrzeć galerię od a do z i bardzo miło spędzić wieczór z ukochanym. 

Była to fajna odskocznia od rutyny. Ponadto przygotowano dla nas wiele atrakcji, więc nie sposób było się nudzić. Wrzucam zdjęcia z wydarzenia, jednak wybaczcie za jakość, 
były robione telefonem. W sali VIP - mamy możliwość regulacji siedzeń - można oglądać na leżąco :)

A czy wy już mieliście okazję odwiedzić Wroclavię? 

Jak wrażenia?


__________________

B U N N Y 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentarze